Ми в соціальних мережах

Наша handmade студія

Наш проект Handmade (створених вручну) подарунків – це чудова можливість ознайомитись із сучасними наймоднішими тенденціями декорування, надихнутись ідеями виготовлення креативних подарунків, зроблених руками талановитих майстрів з усього світу  в цілому та нашої творчої студії декоративно прикладного мистецтва зокрема.

У нашому проекті представлені не просто гарні речі чи, часто  навіть, справжні витвори мистецтва. Головне, що будь-який виріб неодмінно дарує естетичне задоволення та гарний настрій, бо несе в собі  часточку душі та творчого натхнення митця. Наш проект дає змогу як придбати вже існуючі дизайнерські речі, так і замовити прикраси, ляльки, аксесуари, предмети декору тощо, які будуть створені спеціально за Вашими бажаннями, потребами та вимогами.  Замовляючи щось для своїх близьких та знайомих, у Вас з’являється можливість разом із майстром підкреслити у подарункові особистий стиль людини, її улюблені кольори, теми, мрії, фото, відмітити якісь тільки Вам відомі, але значимі дрібнички. Тож такий подарунок своєю унікальністю та оригінальністю зворушить дорогих Вам людей та стане справді особливою дорогою і пам’ятною річчю!

На нашому сайті Ви зможете не лише замовити та купити якісні та оригінальні речі, яких ніколи не буде у масовому продажі, але й обмінятися досвідом із однодумцями, переглянути цікаві ілюстровані майстер-класи, перейти на корисні посилання, які, на нашу думку, обов’язково надихнуть Вас на творчість!

Отож, якщо Ви шукаєте новий простір та ідеї для креативу, або, якщо Ви хочете порадувати і здивувати когось унікальним незабутнім подарунком Handmade, але не маєте змоги створити його власноруч, або, якщо Ви є  давнім поціновувачем виробів наших майстрів – ця сторінка саме для Вас!!!  :-)

Анонси

Читати всі Анонси

Звіти

Опитування

Улюблений торт

Результати

Loading ... Loading ...