Ми в соціальних мережах

Завітай у Сімейну академію «ПЛАЙ»!

     Продовжує проводитися новий набір у групу наших найменших вихованців 1,5 – 2 роки.     
     Поспішайте скористатися можливістю записатися і відвідати пробне розвиваюче занняття.
У березні ми будемо знайомити малюків з весняними змінами в природі, вчити помічати погодні зміни навесні. Дізнаємось про властивості води. А також, познайомимося із птахами, що мешкають поблизу людських осель і зимують разом з нами (горобець, голуб, ворона, синичка).
     Розучимо фізкультхвилинку і будемо вчитися переступати і перестрибувати через мотузку на підлозі.
Під час виконання творчих завдань на закріплення тематики дня, ми розвиватимемо техніку малювання фарбами, володіння пензликом, виконання аплікації з геометричних фігур та роботи із пластиліном.
Малюки навчаться розрізняти червоний, синій, жовтий та зелений кольори, вмітимуть порівнювати форму круга та квадрата, орієнтуватися в просторових поняттях «далеко – близько», а, також, розрізняти предмети на дотик «твердий – м’який», «мокрий – сухий».
     Протягом місяця з ритмічними рухами, ілюстраціями та пальчиковим іграми ми вчитимемо віршики А. Барто «Сонечко», П. Коломієць «Весняночка», потішку «Дощик, дощик».
У березні ми будемо розучувати англійську вітальню пісню. Зазвичай це пісня з основними комунікативними фразами «Hello, good morning, how are you?…», яка грає на початку кожного заняття і до якої малюки вже звикли. Раз в півтора – два місяці пісню змінюємо, але іноді малятам надається можливість згадати попередні пісні — привітання. Разом із Mr. Elephant  ми будемо гратися, танцювати і співати й одночасно продовжимо вчити англійські назви основних кольорів (red, blue, yellow, green), дієслова руху (walk, run, stand up, sit down, come in), будемо збирати м’ячики – balls та кубики – cubs в торбинку – beg, та вивчимо пісеньку «Colors song».
Під час музичного заняття, малюки будуть учитися крокувати під маршову музику, вивчать музично-розвиваючу гру «Що у кого є», та розучать пісеньки «Не ховайся сонечко» та «Маленькі кошенята». Ми також познайомимося з дитячим музичним інструментом «металофон» і спробуємо пограти на ньому. Будемо вчитися слухати музику і особливу уваги приділимо розвитку ритмічного слуху (музична гра «Годинник») та умінь розрізняти гучність музики (гра «Мишенята»)
І звичайно ми будемо вітати мам та бабусь із святом 8-го Березня. Буде лялькова вистава, багато рухливих ігор та цікавих конкурсів. Діти зможуть потішити гостей свята пісеньками і таночками, які вони розучили на музичних заняттях. А створена маленькими рученятами перша вітальна листівка – буде гарним подарунком мамі чи бабусі.

Анонси

Читати всі Анонси

Звіти

Опитування

Улюблений торт

Результати

Loading ... Loading ...